YAŞAM BİLİMLERİ

YAŞAM BİLİMLERİ

Cytiva (Formerly Ge lifesciences)

Dünyanın önde gelen yaşam bilimleri tedarikçilerinden biri olan  Cytiva (Formerly GE Healthcare Life Sciences) ile olan ortaklığımızın bir parçası olarak, geniş bir portföye erişim sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemizle, bilimsel çalışmanızı hücre kültürü, protein saflaştırma, hücresel analiz, genomik ve protein araştırması alanlarında yüksek kaliteli ürün ve hizmetler ile destekliyoruz.

 

Ürünler


 

Hücre Kültürü ve Fermentasyon

Cytiva portföyümüzle hücre kültürü çalışmalarınızda maksimum verimlilik, iş akışı kolaylığı ve izlenebilirlik sağlıyoruz.

Biyoreaktörler

Wave 25 Single-Use Biyoreaktör (Çalkalamalı Tip)

ReadyToProcess WAVE 25, 25 L’ye kadar olan hücre kültürlerinin rahat kullanımı ve kontrolü için tasarlanmış entegre sıcaklık sensörlerine ve yük hücrelerine sahiptir. Sistem ile birlikte bir filtre ısıtıcısı verilir.

 

XDR-10 Single-Use Biyoreaktör (Karıştırmalı Tip)

Xcellerex XDR 10, proses geliştirme, küçük ölçekli üretim ve proses sorun gidermesinde kullanıma uygun, esnek, karıştırmalı bir biyoreaktör sistemidir.

 

Hücre Kültürü

HyClone™ Bufferlar ve Proses Sıvıları

Şişelerden veya tek kullanımlık torbalardan küçük ila büyük miktarlarda kalite kontrollü biyoproses tamponları ve diğer sıvılar.

 

HyClone™ Reaktifler ve Takviyeler

Hücre seçimi, yoğunluk ayırma ve dondurarak saklama için ürünler. Büyümeyi optimize etmek için medya ve yem takviyeleri.

 

HyClone™ Besiyerler

Kolayca temin edilebilen klasik, kimyasal olarak tanımlanmış ve hayvan türevli bileşensiz hücre kültürü ortamı.

 

HyClone™ Serumlar

Fetal sığır serumu ve diğer doğal serumlar, tasarımlanmış serumlar ve sıkı kalite standartlarına bağlı serum alternatifleri.

 

Microtaşıyıcılar

Adherent hücreleri büyütmek, virüs ve hücre ürünleri üretmek için mikro taşıyıcılar.
Doğrulanmış, kullanıma hazır seçenekler mevcut.


Protein Araştırmaları

 

Protein Saflaştırma

Portföyümüzdeki sistemlerimiz ve sarf malzemelerimiz ile saflaştırma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

 

ÄKTA Protein Saflaştırma Sistemi

ÄKTA start

Zaman alan manuel protein saflaştırmasının zorluğunu geride bırakın.
ÄKTA start tezgahınıza tam olarak uyar ve sisteme kolay erişim sağlayan öne bakan bir çalışma alanına sahiptir. Sezgisel dokunmatik ekranı kullanarak ÄKTA’yı bir düğmeye dokunarak çalıştırın.

 

ÄKTA pure

Araştırma uygulamalarındaki saflaştırma zorluklarınızı karşılamak için esnek ve sezgisel kromatografi sistemi.
ÄKTA Pure kromatografi sistemi, donanım ve yazılımın modüler tasarımı sayesinde hızlı ve kolay kişiselleştirme sağlar. 20’den fazla donanım seçeneğinden birini seçin. ÄKTA Pure’un protein saflaştırma zorluklarınızı karşılamak için nasıl uyarlanabileceğini öğrenin.

ÄKTA avant

ÄKTA Avant, ölçeklenebilir metod ve işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde geliştirilmesi için tasarlanmış bir preperatif protein saflaştırma kromatografi sistemidir.

UNICORN™ Yazılımı

Araştırma, süreç geliştirme ve üretim için basit ama esnek, sistem kontrol yazılımı.

Araçlar ve Aksesuarlar

ÄKTA kromatografi sistemleri için kolon aksesuarları, filtreler, sample looplar, pompalar ve fraksiyon toplayıcıları.

 

Kromatografi Kolonları ve Resinler

Kolonlar

Manuel ve otomatik kromatografi resinleri paketlemesi için çok çeşitli boş laboratuvar ve proses ölçekli kolonlar.

Hazır Kolonlar

Kromatografi resinleriyle ustalıkla paketlenmiş kullanıma hazır formatlar. PD için 96 kuyulu plakalardan tek kullanımlık 32 L kolonlara.

Kromatografi Resinleri

MAb, antikor fragmanları, diğer biyomoleküller ve aşıları yakalamak için şişelerde kromatografi resinleri.

Membranlar

mAb’leri, diğer molekülleri ve virüsleri saflaştırmak için tek kullanımlık membranlar. Downstrem işlemlere kolayca girip çıkın.

 

SPR Analizleri

Farmasötik ilaç keşfi, karakterizasyonu, immünojeniklik çalışmaları, proteomik (proteome analizi), biyoterapötik gelişme ve üretim ve proteinler ve küçük moleküllü ilaç adayları dahil olmak üzere diğer moleküller arasındaki etkileşimler hakkında benzersiz veri üreten Biacore sistemleri ile gıda analiz uygulamalarına olanak tanıyoruz.

   

Biacore™ Sistemleri (SPR – Yüzey Plazmon Rezonansı)

Biacore™ 8K

Biacore 8K, verimli tarama karakterizasyonu, proses optimizasyonu ve küçük moleküllerin ve biyoterapötiklerin kalite kontrolünü sağlayan yüksek verimli, yüksek hassasiyetli bir SPR sistemidir.

Biacore™ 8K+

Biacore 8K +, tarama, karakterizasyon, proses optimizasyonu ve kalite kontrolünde kullanım için olağanüstü kapasiteye sahip yüksek hassasiyetli bir SPR sistemidir.

Biacore™ X100

Biacore X100, çok kullanıcılı ortamlarda / küçük ölçekli etkileşim analizinde biyolojik süreçlerle ilgili güvenilir bilgiler elde etmek için bir sistemdir.

Biacore™ S200

Biacore S200, LMW / fragment ilaç keşiflerinde daha fazla verimlilik sunan SPR tabanlı en hassas sensörümüzdür.

Biacore™ T200

Biacore T200, araştırmadan keşfe ve kalite kontrolüne kadar, moleküler etkileşimlerin yüksek kalitede karakterizasyonu için çok yönlü bir sistemdir.

Biacore™ Yazılımı

Sensör Çipleri

– • Reaktifler ve Solüsyonlar

Capture Reaktifleri

Immobilizasyon Reaktifleri

Rejerenasyon Solüsyonları

Running Bufferları

 

Western Blotlama

Kapsamlı elektroforez, blot ve görüntüleme ürünleri portföyümüzle protein analizi iş akışı çözümleri sunuyoruz.

    

Moleküler Görüntüleme Sistemleri

Amersham Imager 680 Blot and Jel Görüntülemeleri

Western blotlarda DNA ve protein jellerinin hassas, yayın kalitesinde görüntülenmesi, kemilüminesans ve floresans.

Amersham Typhoon Blot and Jel Görüntüleme Sistemleri

Amersham Typhoon biyomoleküler görüntüleyicileri, yeni nesil Typhoon FLA tarayıcılarıdır. Bu yeni lazer tarayıcılar, çok yönlü görüntüleme ve floresan, kolorimetrik ve radyoaktif etiketli proteinlerin ve nükleik asitlerin hassas miktar tayini için tasarlanmıştır. Amersham Typhoon sistemleri modüler olduğundan, kullanıcılarınız için en uygun işlevleri seçebilir ve ihtiyaç duydukça kolayca yükseltebilirsiniz.

Amersham Typhoon NIR

Amersham Typhoon NIR lazer tarayıcı, NIR etiketli antikorlarla tespit edilen en fazla iki proteini, nükleik asidi veya diğer biyomolekülleri nicel olarak ölçer.

Amersham Typhoon NIR Plus

NIR Plus lazer tarayıcı, tek bir leke içinde üç proteine, nükleik aside veya diğer biyomolekülleri tespit ederek zaman tasarrufu sağlar. Bu tarayıcı hem NIR hem de yeşil etiketli antikorları tespit etmek için 3 lazer içerir.

ImageQuant™ LAS 500 Chemiluminescence CCD

Kemilüminesans western blotlama, kolorimetrik ve UV floresan görüntü yakalama için kompakt, hızlı, kullanımı kolay bir CCD kamera görüntüleme sistemi.

Görüntüleme Yazılımları

Görüntüleme Aksesuarları

Otoradyografi Filmleri ve Aksesuarları

Blotlama ve Deteksiyon

Western blotlama ve kemilüminesans veya fluoresan protein tespiti için membranlar, reaktifler ve ekipmanlar.

Elektroforez ve Izoelektrik Fokuslama (IEF)

SDS-PAGE veya 2D protein elektroforezi ve analizi için ekipman ve reaktifler.

İmmünoassay Sistemleri, Biyokimyasal Analiz Sistemleri, Aksesuarlar ve Reaktifler

Lateral – Akış ve ELISA analizleri için membranlar ve reaktifler. Biotrack analizleri içerir.

İşaretleme, Hibridizasyon ve Deteksiyon

Protein Örnek Hazırlama

Çok miktarda protein tükenmesi, parçalanma, ekstraksiyon ve proteinlerin doku ve hücrelerden temizlenmesi için kitler ve tamponlar.

 


 

Hücresel Görüntüleme ve İleri Seviye Analiz Sistemleri

Hücresel etkileşimleri gerçekleştiği sırada analiz etmenizi ve bu şekilde karmaşık hücresel mekanizmaları anlamlandırabilmenizi sağlayan ürün portföyümüz ile, ilaç keşfi iş akışlarınızda daha doğru kararlar vermenize yardımcı olan, sabit ve canlı hücrelerin analizi ve taranması sırasında üstün verim ve performans sağlayan görüntüleme ve analiz sistemleri sunuyoruz.

 

 

In Cell 6500HS

IN Cell Analyzer 6500HS, tüm örnek tipleri ve deneysel hedefler için hücresel görüntülemeyi optimize etmek için IRIS konfokal teknolojisine sahip, lazer tabanlı, ileri seviye analiz sistemidir.

In Cell 2500HS

IN Cell Analyzer 2500HS, hız ve verimlilik için tasarlanmış geniş alan ileri seviye analiz sistemidir. Dekonvolüsyon ile donatılan IN Cell Analyzer 2500HS, görüntü kalitesi ve uzun süreli canlı hücre görüntüleme için optimize edilmiştir.

IN Carta™ Görüntü Analiz Yazılımı

IN Carta yazılımı, IN Cell Analyzer sistemlerinde elde edilen görüntülerin ileri seviye analizini sağlar. Sezgisel bir arayüz ile birlikte güçlü analizler, en zorlu uygulamalar için bile iş akışlarını kolaylaştırır.

DeltaVision™ Ultra

Çok yönlü ve kullanımı kolay bir otomatik sistemde mükemmel görüntü kalitesi sunan geniş alan mikroskobu.

DeltaVision™ OMX SR

DeltaVision OMX SR, yapısal aydınlatma mikroskobu (SIM) süper çözünürlük teknolojisi için sabit bir platform sağlamak üzere özel olarak optimize edilmiş kompakt bir görüntüleme sistemidir.

 


 

Moleküler Biyoloji ve Kimya

DNA ve RNA araştırmalarınız için Cytiva (Formerly GE Healthcare Life Sciences)  ürünlerimiz ile, blotting, DNA dizilemesi, gen düzenleme, mikrodiziler, moleküler görüntüleme, RNA interferans ve spektrofotometri gibi çok çeşitli nükleik asit analiz teknolojileri için yüksek performans sunuyoruz.

Biyokimyasallar, Katkı Maddeleri ve Bufferlar

Protein ve nükleik asit numunesi hazırlama ve analiz için reaktifler.

Klonlama

GST etiketli proteinler ve scFv’ler gibi rekombinant proteinler üretmek için vektörler, proteazlar ve diğer ürünler.

Ekstraksiyon

Genomik DNA’yı, diğer DNA tiplerini veya RNA’yı hücrelerden, dokulardan ve kandan ekstraksiyon yapmak ve saflaştırmak için uygun kitler.

Nükleik Asit, Elektroforez, Blotlama ve Deteksiyon

DNA etiketleme kitleri, elektroforez ve kurutma cihazları ve CCD kameralı veya lazer taramalı moleküler görüntüleme cihazları.

Nükleik Asit Mikroarrayler ve Aksesuarlar

Floresan etiketli nükleotidler ve boyalar.

Oligonükleotid Sentezi

DNA veya RNA oligonükleotitlerini sentezlemek için amitler, katı destekler, paketleme kolonları ve otomatik sistemler.

PCR ve Amplifiikasyon

Tek hücreli kit de dahil olmak üzere PCR ve bütün genom amplifikasyonu için kitler ve reaktifler. Jel bandı saflaştırma kitleri.

Saflaştırma

Nükleik asit örneklerinin tuzunu almak için yerçekimi akışı ve spin kolonları.

Sekanslama

Kits using isothermal rolling circle amplification to efficiently prepare sequencing templates from circular DNA.

Örnek Toplama

Kan ve diğer örneklerden protein veya nükleik asitleri toplamak ve depolamak için kartlar, kitler ve aletler.