GE Healthcare Life Sciences ile yeni ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz

GE Healthcare Life Sciences ile yeni ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz

 

Özgün Kimya A.Ş ile GE Healthcare Life Sciences arasında yeni bir ortaklık duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

GE Healthcare Life Sciences ile ortaklık yaparak Özgün Kimya A.Ş. Hücre kültürü, kromotografi, protein araştırmaları, hücre görüntüleme ve genomik alanlarında geniş bir ürün yelpazesine sahip yaşam bilimleri araştırma kurumlarına kapsamlı çözümler sunmaya başladı.

Özgün Kimya’nın vizyonu, müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de sağlık ve yaşam bilimlerinde güvenilir çözümler sunmak ve satış lideri olmaktır. GE Healthcare Life Sciences araştırma portföyünü çözümümüze ekleyerek vizyonumuzu bir adım daha ileri götürüyoruz.

Şimdi, müşterilerimizin zorluklarına çözümler sağlama ve laboratuvarlarına verimlilik ve güvenilirlik sağlama konusunda çok daha güçlüyüz.

Güncel ürün portföyümüzü görmek için lütfen www.ozgunkimya.com adresini ziyaret edin.

 

GE Life Sciences Hakkında

GE Healthcare, GE’nin 19 milyar dolarlık sağlık işletmesidir (NYSE: GE).

Tıbbi görüntüleme, izleme, biyo-imalat ve hücre ve gen terapisi teknolojilerinin lider sağlayıcısı olan GE Healthcare, akıllı cihazlar, veri analitiği, uygulamalar ve hizmetler aracılığıyla teşhis, tedavi ve izleme konularında hassas sağlık sağlar. Sağlık sektöründe 100 yılı aşkın deneyim ve dünya genelinde 50.000’den fazla çalışanı olan şirket, dünyadaki hastalar, sağlık hizmetleri sağlayıcıları, araştırmacılar ve yaşam bilimleri şirketleri için sonuçları daha verimli bir şekilde iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.

 

Özgün Kimya Hakkında

Özgün Kimya A.Ş. Sağlık ve yaşam bilimleri alanında modern teknoloji çözümleri sağlama ilkesine sahiptir.

1990 yılında kurulduğu günden beri vazgeçilmez temel ilkeler olarak müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini benimsemiştir. Uzman satış ve satış sonrası destek personeli ve sürekli hizmet anlayışı ile IVD, Yaşam Bilimleri, Moleküler Tanı ve Otomasyon alanlarında güvenilir markaların temsilcisidir.