IVD DIAGNOSTIC ÜRÜN GRUBU

IVD DIAGNOSTIC ÜRÜN GRUBU

 

 

ROCHE


images

 

 

images

 

 

 

 

SYSMEX


sysmex.events.webedcafe.com

 

 

BD BİOLOJİK BİLİMLER


 

 

 

 

BD PREANALİTİK SİSTEMLER


 

 

 

 

 

 

SARSTEDT


sarstedt Sarsted, laboratuvar sarfları ve medical ekipmanları alanında üretim, geliştirme ve satış alanında en önde gelen sağlayıcılarından biridir.

Sarstedt Grubu 1961 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne kadar her geçen gün büyüyerek 2500 kişilik istihdam sağlamaktadır. Şirketin merkezi Nünbrecht, Almanya’da bulunmakta olup; Avrupa, Kuzey Amerika ve Avusturalya’da bulunan 30 satış organizasyonu, 13 üretim tesisine sahiptir.

Sarstedt ‘in geniş ürün yelpazesini temel olarak 5 kategoride inceleyebiliriz. Bunlar; Laboratuvar, Diagnostik, Klinik, Transfüzyon ve Laboratuvar Otomasyonu alanlarıdır. Sarstedt ürünleri laboratuvarlarda (örneğin üniversite araştırma, klinik kimya, biyoteknoloji ve gıda işleme), klinikler ve transfüzyon merkezleri geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Sarstedt ürünleri ile hem insan hem de hayvan hastalıklarının kesin tanısının konulmasını sağlanmaktadır. Ayrıca Sarstedt gelişmiş sağlık hizmetlerindeki araştırmalarla yeni ilaçların ve süreçlerin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.
Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

2016-04-25_19-47-17  SARSTED  ÜRÜN KATALOĞUNU indirmek için tıklayınız…

   HTCS2000 MK2 Kataloğunu indirmek için tıklayınız.

 

ENERGIUM


     Tüp barkodlama cihazlarına yeni nesil alternatif olan ENERGIUM Kan Alma Asistan Sistemi’ ni hastane laboratuvarlarımızın hizmetine sunmaktan kıvanç duyarız. ENERGIUM sistemler tüpleri geleneksel olarak barkodlamanın yanında, barkodlanmış tüpleri kan alma masasına kadar taşımakta, ilgili seçenek istendiği takdirde tüp tasnifleme cihazına kadar el değmeden taşıyabilmektedir. Kan alma işlemine getirdiği bu öncü yenilik yanında, kan alma işleminin başlaması ile bitişinin ne kadar sürdüğü, günde kaç hastadan kan alındığı ve benzeri bilgiler için istatistiki bilgiler de sağlayabilen ENERGIUM sistemlerimiz ile ilgili olarak lütfen bizimle irtibata geçin.

 

OPTI MEDICAL


opti-medical-systems-prod

Opti Medical Sistemleri taşınabilir cihazlar işe kan gazı ve kan gazı kimyasallarının zaman duyarlı bir biçimde ölçümlenmesine odaklanmış kan gazı cihazlarının üretimini yapmaktadır.

Bu son derece kolay taşınabilir cihaz  acil durum merkezleri, yoğun bakımlar, ambulanslar, helikopterler, uçaklar ve hastanelerin içerisindeki pulmoner merkezler ile  zamansal açıdan kritik tanısal testlerin gerekli olduğu herhangi bir yerde kullanılabilir.

 

LABQUALITY


indirLabquality profesyoneller için dış kalite kontrol değerlendirmesi (EQA) hizmeti veren uluslararası bir kuruluştur. Tüm dünyadaki distribütörleri ile birlikte 4.500 ‘den fazla klinik laboratuvarlar çalışmaktadır.

Labquality’s Dış Kalite Değerlendirme Programları

Labquality’nin laboratuvarın tibbi faliyetlerinde kullanmak üzere 152 dış kalite kontrol programı mevcuttur.

Dış Kalite Kontrol (EQA) Programları

Dış kalite değerlendirme programları ana kategorilerimiz klinik kimya, hematoloji, immünoloji, mikrobiyoloji, patoloji ve preanalitik olarak laboratuvar tıbbı uzmanlık alanına göre gruplandırılmıştır.

2016 Kataloğumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Labquality 2016 Katalog

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

KLİNİK KİMYA

Allergoloji, temel kimya, kardiyak belirteçler (markers), diyabet analizi, endokrinoloji, özel kimya, belirli proteinler, tümör belirteçleri ve idrar analizi gruplarındaki dış kalite kontrol programlarını içerir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

HEMATOLOJİ

Kan nakli seroloji hücre sayımı ve morfoloji gibi koagülasyon testleri için dış kalite kontrol yöntemlerini ve programlarını içerir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

MİKROBİYOLOJİ & İMMÜNOLOJİ

Bakteriyel seroloji, bakteriyoloji, mikoloji, parazitoloji, viroloji ve immünoloji için dış kalite kontrol (EQA) programlarını içerir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

PATOLOJİ

Kliniksitoloji, histopatolojik ve immunohisto kimyasal için dış kalite kontrol (EQA) programlarını içerir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

PREANALİTİK

Klinik kimya, mikrobiyoloji, kan gazı analizi, flebotomi ve hasta başı birimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak , Preanalitik süreçleri izlemek amacı tasarlanmış ve 2014 yılında hayata geçirilmiştir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

 

SEBRA


32.creative-logo

 

BIOSAFE


Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: http://www.biosafe.ch/?page_id=1114

 

 

HAEMONETICS


logo_haemonetics

 

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: http://www.haemonetics.com/en/Products.aspx

 

 

INFOMED


Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: http://www.infomed.biz/en/products/index.php

 

 

 


 

  • © 2016. Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.

 

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya tedavi edilmesi gereken bir hastalığınızın var olduğunu düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden konusunda uzman bir hekime başvurun.