deneme

Antimikrobiyal Duyarlılık Testi

Hastaların en uygun tedavi planında olduğundan emin olmak için antimikrobiyal duyarlılık testi gereksinimlerinizi yüksek performanslı otomatik ve manuel test ürünleriyle karşılayın. AST ürünlerimiz kullanıcı göz önünde bulundurularak ve en önemli şey ile tasarlanmıştır: doğru, güvenilir ve tutarlı sonuçlar.

Otomatik Antimikrobiyal Duyarlılık Test

Hasta bakımını optimize edin, antimikrobiyal yönetimi destekleyin ve laboratuvar verimliliğini arttırın

Kendinden emin antimikrobiyal duyarlılık testi için otomatik et suyu mikrodilüzasyonuna doğru büyüyen harekete katılın. Uzun süredir devam eden AST doğruluğu geçmişine sahip olan Sensititre Sistemi, en sık reçete edilen antibiyotiklerin yanı sıra yeni, son çare tedaviler için doğru antimikrobiyal duyarlılık testi sunar. Tam bir standart AST plaka yelpazesinin yanı sıra özelleştirilebilir seçenekler, geniş seyreltme aralıklarına sahip 300’den fazla antimikrobiyallere erişim sunar. Esnek sistem, tedaviyi optimize etmeyi amaçlayan zamanında klinik kararları desteklemek için her ölçekten laboratuvar için tasarlanmıştır.

Manuel Antimikrobiyal Duyarlılık Testi

Gerçek minimum engelleyici konsantrasyon sonuçları elde etmek için çözümler dahil olmak üzere her boyuttaki laboratuvarı barındırmak için esnek, özelleştirilebilir test seçeneklerimiz yelpazemizden tercih ettiğiniz manuel antimikrobiyal duyarlılık testi çözümünü seçin

Özel Antimikrobiyal Duyarlılık Testi

Formülerinize, dilüsyon aralıklarınıza ve hasta popülasyonunuza göre uyarlanmış bir Thermo Scientific ™ Sensitre ™ Özel Plakası tasarlamak için 240’ın üzerinde antimikrobiyal arasından seçim yapın.

Sensititre özel plak yetenekleri, formülerinize ve hasta popülasyonunuza özel AST tasarlamanıza olanak tanır. Seçtiğiniz seyreltme aralıkları ve formatları uygun şekilde güncelleme becerisiyle, gerçek zamanlı direnç eğilimlerine ve yerel epidemiyolojiye dayanan ilgili sonuçlar elde ederek, kurumunuzdaki klinik başarıyı artırmanıza ve direnci etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Sensititre Antimikrobiyal Duyarlılık Test Sistemi

Altın standart seviyesi ile kendinden emin kararlar alın1 AST için MIC doğruluğu

Doğru bir minimum inhibitör konsantrasyon (MIC) elde etmek, direnci sınırlamak için bir antimikrobiyal veya antibiyotiğin doğru dozajını sağlar. Bazı AST sistemleri, büyüme eğrilerini tahmin ederek ve özel algoritmalar uygulayarak MIC değerini hesaplar. Sensititre Sistemi, organizmanın gerçek büyümesine göre MIC sonuçları üretir. Doğrudan ölçüme dayanan bir MIC, bakteriyel bir izolatın belirli bir ilaca duyarlı olup olmadığını, organizmanın ne kadar hassas olduğunu ve izolatın dirençli hale geldiği noktayı ortaya koymaktadır. MIC sonuçlarınızı EUCAST ve CLSI’nin en son klinik kırılma noktalarıyla karşılaştırırken, en uygun hasta sonuçlarına rehberlik etmek ve ortaya çıkan direnci izlemek için gereken doğruluğu sağlamak için doğrudan bir MIC’nin değerine güvenebilirsiniz.