HAKKIMIZDA

32 YILDIR GÜVENİN TEK ADRESİ

Özgün Kimya A.Ş., sağlık ve yaşam bilimleri alanlarında, tanı amaçlı, çağdaş ve güncel çözümleri sunmayı ilke edinmiş bir sağlık firmasıdır.

1990 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kürşat Özgün tarafından kurulan Özgün Kimya A.Ş., kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini vazgeçilmez temel ilkeleri olarak benimsemiştir.

Firmamız, uzman satış ve satış sonrası destek servisiyle, 7/24 hizmet anlayışıyla, IVD Diagnostik, Moleküler Biyoloji – Genetik, Aferez ve Otomasyon alanlarında dünyaca ünlü ve güvenilir markaların temsilciğini yapmaktadır.

    BİZİ İZLEYİN…

888

BERABER DAHA İYİYE...

Özgün Kimya A.Ş.’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

591

HİZMET NOKTASI

32

YILLIK TECRÜBE

423

ÇALIŞAN

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Genç, dinamik, ileri görüşlü ve hedef odaklı yapısıyla; topluma ve sağlık sektörüne verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

VİZYON

Bugün ve yarın, hayatları iyileştirmek amacıyla, müşteri odaklı yaklaşımıyla, temsil ettiği dünya lideri markalarla ve kendi alanında satış lideri konumuna erişmeyi hedef olarak görmektedir.

TEKNİK SERVİS VE APLİKASYON

Laboratuvarlarınızın performansı, cihazlarınızın doğru çalışmasına bağlıdır. Satışı yapılan ürünlerin kurulması, satış sonrası destek hizmetlerinin verilme aşaması, uzman Teknik Servis & Aplikasyon ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Teknolojik altyapı ile hazırlanan uzman Teknik Servis & Aplikasyon ekibimiz, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet verme hedefine odaklanmıştır

SATIŞ & SATIŞ SONRASI DESTEK

Hızlı bir şekilde değişen ve gelişen satış hizmetlerinde müşterilerle iletişimin en önemli kurallarından birisi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Memnuniyetin oluşması için ise müşterilere sunulacak hizmetlerin sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri desteğin sağlanması gereklidir. Firmamız, uzman satış ve satış sonrası destek servisiyle 7/24 hizmet anlayışıyla IVD Diagnostik, Moleküler Biyoloji – Genetik, Aferez ve Otomasyon alanlarında ünlü ve güvenilir markaların temsilciğini yapmaktadır. Türkiye ve dünya ölçeğindeki tüm müşterilerimize koşulsuz ve sorunsuz destek vererek; kaliteyi felsefe edinmiş profesyonel satış ekibimizle, varlığımızı sürdürmek ve gücümüzü arttırmak temel felsefemizdir.