IN VITRO DIAGNOSTİK

PRE-ANALİTİK

IN VITRO DIAGNOSTİK ÇÖZÜMLER (IVD)

Özgün Kimya A.Ş., Diagnostik alanında, ilk olarak Boehringer Mannheim ve şimdi ise Roche Diagnostics İstanbul Ana Bayisi olarak kuruluş yılından itibaren hizmet vermektedir.

Güçlü organizasyon yapısı ve yetkin kadrosu ile Şehir Hastaneleri, Kamu Hastaneleri, Üniversiteler ve Özel kurumlar olmak üzere 125 kuruma kesintisiz hizmet ulaştırarak alanının lider firması olduğunun altını çizmektedir. Hizmet verdiği kurumlara getirdiği yüksek kalite standartları, verimliliği arttırmaya yönelik çalışmaları ile öne geçmektedir.

Tam zamanlı olarak çalışan  satış ve tanıtım elemanları, klinik destek elemanları ile ISO 9001:2015 kalite standartlarında faaliyet gösteren firmamız, ülkedeki tüm sağlık sunucularına, direkt ya da alt bayiler aracılığıyla ulaşabilmektedir. Bu yapıyı sürekli güncelleyerek, pazarın değişim talebine anında yanıt verebilmek adına yıllar içerisinde globalde öncü markalar ile iş birliktelikleri oluşturmuştur.

Özgün A.Ş; 2021 yılı itibari ile Roche Diagnostics, Sysmex, Opti Medical, LabQuality, Thermo Fisher Scientific, Sarstedt ve Greiner markalarının temsilciliğini yaparak Diagnostik alanda komple laboratuvar çözümleri sunmaktadır.