SYSMEX

XN-350

Otomatik 5 bölümlü diferansiyel hematoloji analizörü XN-350, açık modda tek örnek analizi olanağı sunar. Renkli bir LCD dokunmatik ekranı olan tam entegre bir IPU’ya (bilgi işlem ünitesi) sahip olduğundan, analizörü çalıştırmak için ayrı bir bilgisayara gerek yoktur

XN-450

Otomatik 5 bölümlü diferansiyel hematoloji analizörü XN-450 ile kapalı modda tek örnekleri güvenle analiz edebilirsiniz. Cihaz açık mod olanağını da sunar ve kullanım kolaylığı sağlayan renkli bir LCD dokunmatik ekranı olan tam entegre bir IPU ile birlikte temin edilir.

XN-550

Tam otomatik 5 bölümlü diferansiyel hematoloji analizörü XN-550 otomatik bir örnekleyiciye sahiptir ve dolayısıyla Rerun & Reflex işlevselliği ve sürekli yükleme özelliğiyle iş akışı üretkenliğini artırır. Bu model ayrıca entegre bir IPU’ya sahiptir ve kompakt bir renkli LCD dokunmatik ekran üzerinden çalıştırılır.

XN-1000

Bu bağımsız bir tezgah üstü cihazdır. Rerun & Reflex konfigürasyonunda, XN-1000 mümkün olan en kısa süre içinde çoğaltılabilir sonuç kalitesi sunar. Sonuçların güvenilmez olarak değerlendirildiği örnekleri otomatik olarak yeniden analiz ederek manuel müdahaleleri önemli ölçüde azaltır, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

XN-2000

XN-2000 sistemi, belirtilen bir klinik uygulama ile donatabileceğiniz iki analiz modülünden oluşan bir kombinasyondur

XN-3000

XN-3000 konfigürasyonu, iki XN analiz modülünü ve yüksek kaliteli, tam entegre lam hazırlama ve boyama modülümüz olan SP-10 ünitesini içerir. Bu şekilde cihazın kapladığı alan azaltılırken performansı arttırılmaktadır

XP-300

XP-300 otomatik bir 3 parçalı diferansiyel hematoloji analizörüdür ve sağlam, güvenilir hizmet ve yüksek kaliteli tanı sonuçlarına gerek duyan laboratuvarlar için harika bir çözümdür.

XS-1000i

XS-1000i tekli tüpler için kapalı modda aspirasyon olanağı sunar veya opsiyonel bir numuneleyici ile birlikte temin edilebilir. XS serisinin ayırt edici özelliklerinden biri, yeni doğanlara ait veya pediatrik örneklerde işe yarayan, yalnızca 20 μl’lik aspirasyon hacmidir

XT-1800i

XT-1800i hematoloji analizöründe eşsiz floresans akış sitometrisi (FFC) teknolojimiz kullanılmaktadır. FFC teknolojisinde yalnızca hücre büyüklüğü değil RNA/DNA içeriği, hücre büyüklüğü ve iç hücre karmaşıklığı incelenir

XT-2000i

XT-2000i hematoloji analizöründe eşsiz floresans akış sitometrisi (FFC) teknolojimiz kullanılmaktadır. FFC teknolojisinde yalnızca hücre büyüklüğü değil RNA/DNA içeriği, hücre büyüklüğü ve iç hücre karmaşıklığı incelenir.

XS-500i

XS serisi Sysmex’in X Sınıfı hematoloji analizörlerine yapılan en son eklemedir. En küçük cihaz olması rağmen, kalitesi düşürülmemiştir. Floresans akış sitometri teknolojisi her anlamda son derece yüksek kalite sunmaktadır.